אוכל איכותי לכלבים – התאמה של האוכל לכלב

מזון איכותי לכלבים
חיות

האוכל שהכלב שלכם מקבל משפיע בצורה ישירה על הבריאות שלו. וזה לא רק זה. אתם רוצים את הכלב שלכם עם שיניים חזקות, חניכיים בריאות ופרווה מבריקה ויפה? כל אלו תלויים בהתאמה נכונה של המזון שאתם מגישים לו. בנוסף משפיעה התזונה של הכלב על התקשורת שלו עם הסובבים אותו, על התגובות ועל האנרגיות שיש לו או אין לו.

התאמה מדויקת של מזון מתאים

אם אתם תקועים במיתוס שכלב יכול לאכול כל אוכל, ושגם שאריות הארוחות שלכם עשויות להשביע אותו כדאי לכם לשכוח מהעניין הזה. אלו מאכלים מזיקים שעלולים לפגוע בבריאות שלו והתוצאות ממהרות להגיע. ולכן חשוב מאוד כי המזון שאתם מספקים לכלב יהיה ייעודי לכלבים. ולא די בכך – עליכם לדייק בבחירה של מזון איכותי לכלבים מתאים לכלב שלכם.

כיצד מתאימים את האוכל לכלב?

ראשית יש לזכור כי התזונה של הכלב צריכה להתבסס על מזון כלבים יבש. גם תחת קטגוריה זו אתם מגלים כי יש מבחר מוצרים וטעמים. אך יש לדייק בבחירה ולספק לכלב אוכל שמתאים לו בהתאם לגזע שלו ובהתחשב במשקל גופו. כמו כן חשוב להתייחס לגיל הכלב בבחירת המזון האידיאלי עבורו, כיוון שיש גילאים בהם המזון הנכון יהיה שונה. כמו כן המצב הבריאותי של הכלב הוא פרמטר בבחירה של סוג המזון הנכון לו.

סוגים של אוכל יבש לכלבים:

פרמיום – זה סוג המזון הזול ביותר אך באותה מידה הוא לא מזין במיוחד. המזון מיוצר משאריות בשר מתעשיית המזון. המזון מכיל חלבון מן החי וכן חלבון מן הצומח. היות וכלב זקוק לכמות גדולה של חלבון מן הצומח כדי לשבוע , מסתבר שהכלב יצטרך לאכול הרבה ממזון פרמיום.

סופר פרמיום – מוצר זה מורכב מבשר כבש או עוף בשילוב עם פחמימה כמו אורז מלא או שעורה. הפחמימה המוספת למזון הפרמיום מועילה לבריאות של הכלב ומשפרת גם המראה של הפרווה.

אולטרה פרמיום – מדובר על מזון יבש בדומה למזון סופר פרמיום, אך בנוסף יש בו גם דג סרדינים או סלומון. כמו כן תערובת זו מועשרת בוויטמינים ובמינרלים.

היכן כדאי לרכוש אוכל איכותי לכלב? אנו ממליצים על PetWay כחנות אינטרנטית שמספקת מזוןן איכותי ומזין לכלב.